.

Firma Profili

İKİZLER SIVAMA; Konyada sac metal sıvama ile sac metal bombe imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden İkizler Sıvama, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Müşterilerimizin memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha kaliteli ürünleriyle ileri gitmeyi hedeflemiştir.


Hizmet verdiğimiz sektörde, geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların hem sıvama talepleri hem de bombe talepleri başarıyla karşılanmıştır.


Gelecekte de kaliteden ödün vermeden müşteri sayımızı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.


Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından, ürün kalitesinden ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını zamanında ve ekonomik olarak karşılamak üzerine kuruludur.


Vizyon ;


Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.


Misyon ;


Müşterilerimize sıvama ve bombe ile ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.


eliptik bombe, düz bombe, kenarsız bombe, yakalı bombe sıvama, metal sıvama, sac sıvama, galvanizli sıvama, sac metal sıvama, bakır sıvama, pirinç sıvama ters bombe, draje bombesi, yarım küre bombe, konik bombe